НОВИНИ

20 березня 2019 р. в Хмельницькому національному університеті відбулась зустріч викладачів кафедри трибології, автомобілів і ма теріалознавства і здобувачів освітнбої програми “Автомобільний транспорт з представником роботодавців Стецюком Дмитром Ігоровичем, начальником СТО «Опус-Авто плюс» , м. Хмельницький. В процесі зустрічі Стецюк Д.І. продемонстрував нові системи діагностики автомобілів, були обговорені актуальні питання співпраці з метою удоконалення контенту освітніх спецдисциплін з автомобільного транспорту з урахуванням вимог сучасних підприємств автосервісу.

 

15.09.2019

 

За Розпорядженням  по факультету інженерної механки № 1 від 12.09.2019р.  у осінньому семестрі студенти спеціальності 274 Автомобільний транспорт гр. АТ-16-1  згідно  встановленого розкладу проводять лабораторні роботи на Хмельницькому ТОВ Престиж-Авто під керівництвом начальника відділу сервісного обслуговування автомобілів Сабадаша М.В. та доцента каф. ТАМ Бабака О.П. з дисциплін автомобільного профілю.

 

 

25.01.2020 р.

Співпраця з роботодавцями

11 березня 2020 року

Для студентів спеціальностей 274 “Автомобільний транспорт” 11 березня 2020 року був організований навчально-інформаційний лекція-семынар  на тему  «Амортизатори компанії KYB  на автомобільному транспорті». Захід організований за сприяння кафедри трибології, автомобілів та матеріалознавства, а ведучим  лекції був технічний спеціаліст представництва  компанії KYB в м. Київ  Сергій Нем’ятий. Студенти отримали цікаву сучасну інформацію  про функції амортизаторів в підвісці автомобіля; принцип роботи гідравлічних амортизаторів; правила роботи з каталогами компанії.

20.03.2020р.

 

 

Доцент кафедри ТАМ Посонський С.Ф. з 01.02.2020р. по 20.03.2020р. проходив закордонне стажування за програмою: «Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність» в  Центральноєвропейській  Академії Навчань та Сертифікації (CEASC) (Польща), Університеті Суспільних Наук (UNS) м. Лодзь (Польща)  та Католицькому Університеті в Ружомберку (Словаччина).

 

 

 

Декларація академічної доброчесності